Sertifika

Kurumsal hayatta mesleki yeterliliği göstermek ya da kanıtlamak isteyen kişiler için Üniversite kalitesi kapsamında E-devlet üzerinden sorgulanıp, indirebilen kurumsal hayat ve bireysel hayatta başarıya bir adım daha yakınlaştıracak bir araç olarak görülebilir.

E-Devlet Onaylı Sertifika Neden Önemli?

İş hayatı kuralları gereği alınacak kişilerin özgeçmişlerine ve yeterliliklerine bakılır ve işe en uygun kişi seçilir. Bu süreçte iş alanıyla ilgili yeterliliği kanıtlayacak her bir belge ve doküman adayları bir adım ileri taşır. Bu bağlamda Üniversite kapsamında bir eğitimi başarı sertifikasıyla tamamlamak mesleki yeterlilik açısından bir göstergedir ve potansiyel adaylar arasında sizi daha öne sürükleyecek bir fırsattır.

Sertifikamı Nasıl Görebilirim?

e-Devlet Kapısı Üzerinden Sunulan Hizmetler bölümünün FSM Vakıf Üniversitesi kategorisi üzerinden kolaylıkla ulaşılabilen sertifikayı dilerseniz PDF dokümanı şeklinde indirebilir ya da barkod ile doğrulamasını yapabilirsiniz.

Sertifikayı Nasıl Alabilirim?

Eğitim sonunda yapılan başarı sınavında yeterli puan aldığınız takdirde sertifikaya hak kazanmış olacaksınız.

Size Uygun Eğitimi Seçin

Hızlı akan hayatta kendinizi geliştirirken zamandan tasarruf etmek mi istiyorsunuz? Pandemi ve ulaşım sıkıntıları sebebi ile istediğiniz yerde eğitim almak mı istiyorsunuz? Büyük masraflar yapmak istemiyor musunuz? Kişisel ve Mesleki gelişiminiz için FSMSEM tam size göre.

Sınava İyi Hazırlanın

Eğitim içeriklerine erişimde bazı koşullar vardır, önceki video veya içeriği tamamlamadan sonraki içeriğe erişemezsiniz. Başarı için eğitim içeriğine odaklanmanız gerekir. Eğitim sonunda karşılaşacağınız sınavı ancak bu şekilde başarı ile tamamlayabilirsiniz.

Sertifikanız Hazır

Gerekli puanın üzerinde bir not alarak sınavda başarılı olursanız üniversirtemiz E-Devlet sertifikanızı en kısa zamanda siste tanımlayacaktır. Sayfamızda detaylarını paylaştığımız şekilde E-Devlet üzerinden PDF formatında baskı alabilir karekod doğrulaması yaptırabilirsiniz.