Nasıl Üyelik Oluşturabilirim?

Websitenin üst kısmında bulunan “Üye Ol” butonunu kullanarak üyelik sayfasına ulaşabilir, benzersiz kullanıcı adı ve mailiniz ile sisteme kayıt olabilirsiniz.

Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?

Şifrenizi unuttuğunuz takdirde giriş bölümünün hemen altında bulunan “Şifremi Unuttum” bölümünü kullanarak kayıt olduğunuz mail adresinize şifre yenileme linki gönderebilir, mailinize gelen ilgili linke tıklayarak şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Eğitim Programına Nasıl Kayıt Olabilirim?

Online eğitim programlarına kayıt olmak için ilgili eğitimin üzerine tıkladıktan hemen sonra “Kursu Al” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bir sonraki adım olan ödeme sayfasında istenilen bilgileri doldurmanız ve ödeme şeklinizin belirtilmesi istenecektir.
Ödemenizi kredi kartı veya havale/eft olarak yapabileceğinizi havale/eft siparişlerinin banka transfer işlemlerinden dolayı eğitim tanımlanmasının uzayabileceğini unutmayın.

Eğitim Panelime Nasıl Erişebilirim?

Hesabınıza giriş yaptıktan hemen sonra sağ üst tarafta bulunan isminize tıklayıp “Hesap” butonuna kullanarak profilinize ulaşabilir, eğitimler sekmesinden altında bulunan tanımlı eğitimlerinize görüntülüyebilir, “Eğitime Başla” ve “Devam Et” butonlarını kullanarak ilgili eğitim panelinizi görüntüleyebilirsiniz.

Eğitimlerimin Belirli Bir Süresi Var mı?

Evet, başarı sertifikasına hak kazanmak için belirlenmiş süre içerisinde eğitimleriniz tamamlamanız ve ilgili sınavda geçer not almanız gerekmektedir.

Sertifikalarımı Nasıl Görüntüleyebilirim?

Üniversite onaylı E-devlet üzerinden doğrulanabilir/indirilebilir sertifikamız hakkında detaylı bilgi için sertifika sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Teknik Bir Sorun Yaşadım. Ne Yapmam Gerekir?

bilgi@fsmsem.com mail adresine ilgili hatanın özeti ve varsa görselini de ekleyip yollayarak teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.